RATY
Nie masz gotówki?
Nie czekaj, aż okazja ucieknie!
W sklepie alkotester wygodnie i szybko możesz kupić produkty w systemie ratalnym.
Proponujemy rozłożenie płatności za zakupy na raty w aż dwóch bankach: MBANK lub ALIOR BANK.
To wygodny i szybki sposób zapłaty – wszystko załatwisz online bez wychodzenia z domu. Kliknij przycisk, aby uzyskać więcej informacji i przejść do poradnika, który krok po kroku poinstruuje Cię jak skorzystać z rat:

DRON QUADROCOPTER- TYPHOON Q500 4K

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 5 525,00 zł 5525.00
ilość kg
dodaj do przechowalni

Opis

Yuneec Q500 Typhoon 4K to kompletny system do fotografii lotniczej i videografii (APV) który nagrywa obraz video w rozdzielczości 4K i Full HD z prędkością do 12 klatek/sekundę oraz pozwala wykonywać zdjęcia w rozdzielczości 12 megapixeli. Posiada możliwość podążania za pilotem „Follow Me” i obserwacji punktu „Watch Me”.
Q500 Typhoon jest w pełni złożony i gotowy do lotu po wyjęciu
z pudełka wymaga tylko założenia śmigieł.

 

CGO3 4K 3-osiowy gimbal ręczny

 

Dzięki jakości 4K (4 razy większe niż HD), kamera zapewnia obraz wysokiej jakości. Możliwość nagrywania materiału w zwolnionym tempie (120 klatek w jakości HD). Zdjęcia 12 mpx. Uchwyć życie w 4K z niesamowitej szczegółowości i niezrównanym realizmem.

 

 

 

Watch Me i Follow Me

 

Uzyskanie płynnego profesjonalnego materiału. Latania ręczne nigdy nie było tak łatwe jak przy użyciu trybu Watch Me. Ustaw pozycję Typhoon i automatycznie uzyskaj niesamowite nagranie swoich działań w podróży. Tworzenie niesamowitych filmów “selfie” lub danego wydarzenia, które chcemy nagrywać.

 

 

 

Profesjonalne stabilne nagrania w podróży

 

Urządzenie podręczne SteadyGrip zapewnia ujęcia gruntowe. Są tak gładkie jak te zrobione z powietrza. Aplikacja mobilna CGO3 pozwala użytkownikowi robić zdjęcia, nagrywać filmy i sterować kamerą.

 

 

 

Aparatura ST10 Ground Station jest 10-kanałową aparaturą RC 2.8GHz współpracującą z transmisją video 5.8GHz która może być wyświetlana na dotykowym ekranie LCD który dodatkowo wyświetla dane telemetryczne w czasie rzeczywistym takie jak tryb lotu, prędkość, odległość od domu, ustawienia kamery, pozycja GPS, kierunek do domu, ilość satelit i poziom naładowania akumulatora drona.

 

 

 

Yuneec Q500 Typhoon posiada 3 tryby lotu: Smart, Angle i Home odpowiednie dla umiejętności pilota. Każdy tryb jest łatwy w obsłudze, intuicyjny i łatwy do opanowania.

 

Tryb Smart jest przeznaczony dla początkujących użytkowników. Lot w tym trybie skutkuje ruchem drona zgodnie z kierunkiem drążka niezależnie od jego obrotu względem pilota. Jeśli pilot przesunie drążek do przodu nawet jesli dron będzie ustawiony bokiem do niego to i tak dron wykona lot zgodnie z kierunkiem drążka. W tym trybie Q500 automatycznie zawiśnie w powietrzu po puszczeniu wszystkich drążków kierunku i gazu. W tym trybie ograniczono zasięg drona do 91m. Oznacza to, że dron nie pozwoli wylecieć pilotowi dalej niż 91m od miejsca startu (wirtualna bariera).

 

Tryb Angle jest przeznaczony do wykonywania nagrań i zdjęć z powietrza. Preferowany dla bardziej doświadczonych pilotów ponieważ nie posiada łatwej orientacji kierunku tak jak w trybie Smart. W tym trybie nie zastosowano wirtualnej bariery dla lotu. Każdorazowe puszczenie drążków skutkuje zawisem drona w powietrzu przy wykorzystaniu barometru i GPS tak samo jak w trybie Smart.

 

Tryb Home to zabezpieczenie które może być aktywowane jednym przełączeniem. Po aktywowaniu Q500 automatycznie wróci i wyląduje w promieniu 3 metrów od miejsca startu. To bardzo dobre zabezpieczenie dla nowych pilotów którzy mogą podczas lotu stracić orientację lub kontakt z dronem. Tryb Home włącza się automatycznie jeśli dron straci połączenie z aparaturą sterującą.


Zestaw Zawiera:

 • Dron Q500 Typhon 4k
 • 3-osiowy gimbal z kamerą FPV CGO3-GB UHD 4K
 • 10 Kanałowa Aparatura ST10+ z nowym intuicyjnym wyświetlaczem dotykowym 5,5 cala
 • Akumulator LiPo 3S 5400mAh 11.1V + Dodatkowy akumulator Gratis
 • Ładowarka SC 3500-3
 • Ładowarka Samochodowa
 • Osłona przeciwsłoneczna do monitora aparatury ST10+
 • Zapasowy Komplet śmigieł
 • Zasilacz sieciowy do ładowarki
 • Karta microSD 8GB SD z adapterem
 • Okablowanie
 • Ręczny uchwyt do gimbala steadygrip CGO2-GB - GRATIS
 • Walizka - GRATIS
  

 

 

 Zaawansowana technologia YYUNEEC gwarantująca bezpieczeństwo lotu.

 

 

  


 
 

 

 

 
 

 • Ręczny uchwyt do gimbala steadygrip CGO2-GB

 • Dodatkowy akumulator

 • Walizka
 
 
 


Współpracując z alkotester.pl mają Państwo zawsze pewność że zostaną profesjonalnie obsłużeni.

Działalność naszej firmy można opisać w czterech słowach : szybko, wygodnie, tanio i bezpiecznie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl