Alkomat elektrochemiczny PRO X-3 PLATYNOWY SENSOR

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 279,00 zł 279.00
ilość kg
dodaj do przechowalni

Opis

ALKOMAT PRO-X3

to nowoczesne urządzenie pomiarowe wyposażone w elektrochemiczny sensor PRO X gwarantujący wysoką jakość i wiarygodność pomiaru. Zaawansowana technologia pozwala na dużą powtarzalność wyników badania. Wysoka czułość sensora w połączeniu z innowacyjnym oprogramowaniem sprawia, że alkomat działa szybko: próbka powietrza jest ekspresowo pobierana i analizowana. Precyzja pomiaru alkomatu wynosi +/- 0,06‰ przy 0,5‰ BAC w 25°C. Urządzenie należy kalibrować co pół tysiąca pomiarów lub co 12 miesięcy – w zależności co nastąpi szybciej.

System Samodiagnozy

Dodatkową funkcjonalnością alkomatu PRO X-3 jest licznik pomiarów, który wskazuje maksymalnie liczbę 500 wykonanych testów. Dzięki licznikowi zawsze masz gwarancję, że nie zapomnisz o zbliżającej się kalibracji.

Kolejną ciekawą funkcją alkomatu PRO X-3 jest alarm słabej baterii. Moduł ten jest bardzo przydatny, gdyż wyczerpująca się bateria a co za tym idzie zbyt niskie napięcie ma wpływ na działanie sensora. Alkomat wyposażony w słabą baterię może błędnie wskazywać wyniki testu np. zaniżać.

Specyfikacja Techniczna:

 • Rodzaj i liczba baterii: : 2x AAA 1.5V Alkaliczne
 • Możliwość Kalibracji: : tak
 • Precyzja pomiaru: : +/- 0,10‰ przy 1,0‰ w 25°C
 • Wymienny czujnik: : tak/tylko serwis
 • Rodzaj sensora: : elektrochemiczny PRO X
 • Wymaga ustnika: : tak
 • Waga netto: : 84g z bateriami
 • Wymiary produktu: : 51 x 109 x 18 mm
 • Zakres pomiaru: : 0.000-4.000 ‰

Kalibracja w profesjonalnym serwisie alkomatów

Wszystkie alkomaty dostępne na naszych aukcjach poddawane są kalibracji tuż przed zapakowaniem i wysyłką do klienta. Taka procedura gwarantuje naszym klientom pewność, że urządzenie, które otrzymują jest sprawdzone i na pewno pokazuje wynik z dokładnością przewidzianą w specyfikacji. Alkomaty są kalibrowane w certyfikowanym, autoryzowanym laboratorium kalibracji.

Do każdego skalibrowanego alkomatu dodajemy również Świadectwo Kalibracji czyli dokument potwierdzający pomyślne skalibrowanie testera.

Na świadectwie profesjonalista z serwisu wskazuje wyniki kalibracji, a więc klient ma pełną informację o wskazaniach alkomatu.Pamiętaj, kalibracja odbywa się w największym w Polsce, profesjonalnym laboratorium alkomatów z wieloletnią tradycją w branży!

DARMOWE KALIBRACJE

Kalibracja to pojęcie nieoderwalnie związane z każdym alkomatem. Oznacza ono że co 12 miesięcy lub 500 pomiarów, alkomat należy ponownie skonfigurować, tak aby poprawnie interpretował wskazania zużywającego się czujnika. O konieczności kalibracji świadczą komunikaty oraz wyniki zdecydowanie odbiegające od rzeczywistości - np. 0,5‰ mimo braku spożycia alkoholu.

Budowa Alkomatu

 1. Miejsce na Ustnik
 2. Wyświetlacz
 3. Przycisk włączania

ZESTAW ZAWIERA:

 1. Świeżo skalibrowany i gotowy do użycia alkomat PROX-3
 2. Pudełko Kartonowe
 3. Zestaw Baterii Alkalicznych
 4. Ustniki wielorazowego użytku - 2 sztuki
 5. Eleganckie Etui
 6. Instrukcja w Języku Polskim

Gratis!

Ustnik do alkomatu - 10 szt.

Odpowiednie ustniki są niezbędne do korzystania z alkomatów ustnikowych, dlatego oprócz ustników dołączonych do każdego alkomatu, dodatkowo dokładamy 10 sztuk oryginalnych ustników wielorazowego użytku

Multitool to wielofunkcyjne narzędzie, które ma wiele zastosowań. Może działać jako, m.in. małe kombinerki, pilniczek, otwieracz do butelek, nożyk, mała piła, śrubokręt krzyżakowy i płaski. Wybierz multitool 9w1, aby cieszyć się wieloma funkcjami w jednym narzędziu, które nie zajmuje wiele miejsca.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl