Alkomat Striker 10 ustników - ROK KALIBRACJI

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 349,00 zł 409,00 zł 349.00
ilość kg
dodaj do przechowalni

Opis

Model PROMILER Striker

został stworzony z myślą o wymagających użytkownikach indywidualnych, którzy stawiają nie tylko na wysoką jakość pomiaru, ale też ciekawy design! Striker ma wyraźną przewagę nad konkurencją dzięki niskiemu błędowi pomiarowemu, wysokiej jakości podzespołom oraz dobrej jakości wykończeniu.

Innowacyjny Sensor

Wysoką precyzję pomiaru Striker zawdzięcza innowacyjnemu, platynowemu sensorowi elektrochemicznemu QMol 2.0. Czujnik takiej klasy ma również długą żywotność, a kalibracja urządzenia jest wymagana jedynie co 12 miesięcy lub po wykonaniu 1000 testów. Elektronika i podzespoły zostały zamknięte w eleganckiej srebrnej obudowie. Ciekawym rozwiązaniem jest przycisk umieszczony z boku alkomatu.

Dodatkowe Funkcjonalności

Striker posiada wiele dodatkowych funkcjonalności, które ułatwiają nie tylko dokonanie prawidłowego pomiaru. Do dodatkowych modułów należą: dwa tryby pomiaru (aktywny i pasywny), licznik testów wykonanych od ostatniej kalibracji, zliczanie wyników powyżej 0,2 promila oraz tryb oszczędzania baterii.

Łatwa Obsługa

Obsługa alkomatu jest bardzo prosta, a układ menu intuicyjny. Po wykonaniu testu alkomat Striker wyświetla wynik na cyfrowym wyświetlaczu, który został ciekawie wkomponowany w obudowę (nie jest widoczny przed włączeniem urządzenia). Uroku alkomatowi dodaje specjalnie zaprojektowany wylot na ustnik.

Budowa Alkomatu

1.Wyświetlacz

2.Ustnik stały

3.Przycisk Funkcyjny

Specyfikacja Techniczna

rodzaj sensora: elektrochemiczny

zakres i dokładność prezentowanego pomiaru: 0.00 - 4.00 ‰ z dokładnością do 0.01 ‰

precyzja pomiaru: +/- 0.05‰ BAC przy 0,5‰ BAC

kalibracja: tak, co 1000 pomiarów co 12 m-cy

wymienny czujnik: tak - przez serwis

wymaga ustnika: zależnie od trybu pomiaru

rodzaj i liczba baterii: 2xAAA 1.5V Alkaliczne

waga netto: 83 g z bateriami

wymiary produktu (szer/wys/gł): 53,8 x 97,5x 18 mm

Darmowa Kalibracja

Alkomat Striker jest objęty programem 12 miesięcy bezpłatnych kalibracji liczonych od daty zakupu. Urządzenie musi być kalibrowane w profesjonalnym serwisie alkomatów. Kalibracja to pojęcie nie oderwalnie związane z każdym alkomatem. Oznacza to, że alkomat należy ponownie skonfigurować, tak aby poprawnie interpretował wskazania zużywającego się czujnika. Producent zaleca kalibrację alkomatu Striker co 12 miesięcy lub co 1000 pomiarów.

Zestaw Zawiera

1. Skalibrowany i gotowy do użycia alkomat STRIKER

2. Instrukcja w języku polskim

3. Ustnik wielorazowego użytku 2x

4. Baterie alkaliczne 2x

5.Opakowanie Kartonowe

Odpowiednie ustniki są niezbędne do korzystania z alkomatów ustnikowych nie tylko ze względu na higienę dlatego oprócz ustników dołączonych do każdego alkomatu, dodatkowo dokładamy 10 sztuk oryginalnych ustników wielorazowego użytku gratis !

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl