Alkomat EVO-1-Black _darmowa kalibacja_ustniki

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 299,00 zł 299.00
ilość kg
dodaj do przechowalni

Opis

Alkomat EVO-1 (kolor czarny)

to urządzenie dedykowane dla wymagających użytkowników, w którym zastosowano profesjonalny sensor elektrochemiczny zapewniający wiarygodność pomiaru na poziomie zbliżonym do urządzeń używanych przez Policję.

Sensor tej klasy niesie dodatkową korzyść - znacznie tańszą eksploatację w długoterminowym użytkowaniu alkomatu - jest on bowiem dużo bardziej wytrzymały i nie wymaga kalibracji tak często jak w przypadku sensorów półprzewodnikowych.

Budowa i specyfikacja Techniczna :

 1. wyświetlacz
 2. przycisk funkcyjny
 3. ustnik

 • Rodzaj i liczba baterii: : 2x AAA 1.5V Alkaliczne
 • Dokładność prezentowanego wyniku: : +/-0.07‰ BAC przy 0,5‰ w 25°C
 • Możliwość kalibracji: : tak
 • Wymienny czujnik: : tak/tylko serwis
 • Rodzaj sensora: : elektrochemiczny
 • Wymaga ustnika: : tak
 • Waga netto: : 84g z bateriami
 • Wymiary produktu: : 47 x 114 x 24 mm
 • Zakres pomiaru: : 0.000-4.000 ‰

Zestaw Zawiera

 1. Świeżo skalibrowany i gotowy do użycia alkomat EVO -1
 2. Instrukcja w Języku Polskim
 3. Ustniki wielorazowego użytku - 2 sztuki
 4. Pudełko Kartonowe
 5. Bateria Alkaliczna AAA -2sztuki

Gratis!

Odpowiednie ustniki są niezbędne do korzystania z alkomatów ustnikowych nie tylko ze względu na higienę dlatego oprócz ustników dołączonych do każdego alkomatu, na tej aukcji dodatkowo dokładamy 10 sztuk ustników wielorazowego użytku gratis !

+ skrobaczka kolor losowy

DARMOWE KALIBRACJE

Kalibracja to pojęcie nieoderwalnie związane z każdym alkomatem. Oznacza ono że co 12 miesięcy lub 500 pomiarów, alkomat należy ponownie skonfigurować, tak aby poprawnie interpretował wskazania zużywającego się czujnika. O konieczności kalibracji świadczą komunikaty oraz wyniki zdecydowanie odbiegające od rzeczywistości - np. 0,5‰ mimo braku spożycia alkoholu.

Kalibracja w profesjonalnym serwisie alkomatów

Wszystkie alkomaty dostępne na naszych aukcjach poddawane są kalibracji tuż przed zapakowaniem i wysyłką do klienta. Taka procedura gwarantuje naszym klientom pewność, że urządzenie, które otrzymują jest sprawdzone i na pewno pokazuje wynik z dokładnością przewidzianą w specyfikacji. Alkomaty są kalibrowane w certyfikowanym, autoryzowanym laboratorium kalibracji.

Do każdego skalibrowanego alkomatu dodajemy również Świadectwo Kalibracji czyli dokument potwierdzający pomyślne skalibrowanie testera.

Na świadectwie profesjonalista z serwisu wskazuje wyniki kalibracji, a więc klient ma pełną informację o wskazaniach alkomatu.Pamiętaj, kalibracja odbywa się w największym w Polsce, profesjonalnym laboratorium alkomatów z wieloletnią tradycją w branży!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl