Alkomat AL 5500 Certyfikaty Kalibracje ustniki

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 189,00 zł 225,00 zł 189.00
ilość kg
dodaj do przechowalni

Opis

Alkomat Promiler AL 5500

to alkomat, który jest obiektem pożądania niejednego gadżeciarza! Ten niezwykle dokładny tester wyróżnia się świetnym wykonaniem i niezwykłym designem.

Prostota i elegancja

zapewniają mu wysokie miejsce na półce niezawodnych półprzewodnikowych alkomatów osobistych. Dzięki zastosowaniu sensora półprzewodnikowego najnowszej generacji alkomat wskazuje z dokładnością wyniku do 0.01‰, w szerokim zakresie od 0.00 do 4.00 ‰. Czujnik jest również trwały – sugerujemy kalibrację co 300 pomiarów lub pół roku. Sensor AL 5500 został wykonany w technologii i-RES.

Budowa i Specyfikacja Techniczna:

1. Wyświetlacz

2. Przycisk Funkcyjny

3. Otwór pomiarowy

4.Ustnik

 • Rodzaj i liczba baterii: : 2x AAA 1.5V Alkaliczne
 • Dokładność prezentowanego wyniku: : 0.1‰
 • Możliwość kalibracji: : tak
 • Precyzja pomiaru: : +/-0.1 ‰BAC przy 0,5‰ BAC
 • Wymienny czujnik: : nie
 • Rodzaj sensora: :półprzewodnik
 • Wymaga ustnika: :tak
 • Waga netto: :115g z bateriami
 • Wymiary produktu: : 124x56x41 mm
 • Zakres pomiaru: : 0.000-4.000 ‰

Zestaw Zawiera:

 1. Świeżo skalibrowany i gotowy do użycia alkomat
 2. Instrukcja w Języku polskim
 3. Ustniki wielorazowego użytku - 2 sztuki
 4. Zestaw Baterii Alkalicznych
 5. Pudełko Kartonowe

Program Darmowej Kalibracji

Czujnik alkomatu, nawet nie używanego, ulega samoistnemu zużyciu. Kalibracja to pojęcie nierozerwalnie związane z każdym alkomatem. Oznacza ono że co około 6 miesięcy lub 300 pomiarów  alkomat należy ponownie skonfigurować, tak aby poprawnie interpretował wskazania zużywającego się czujnika. O konieczności kalibracji świadczą komunikaty  oraz wyniki zdecydowanie odbiegające od rzeczywistości - np. 0,5‰ mimo braku spożycia alkoholu.

Kalibracja Alkomatu w  okresie 12 miesięcy jest wykonywana darmowo bez limitu jej ilości.

Kalibracja w profesjonalnym serwisie alkomatów

Wszystkie alkomaty dostępne na naszych aukcjach poddawane są kalibracji tuż przed zapakowaniem i wysyłką do klienta. Taka procedura gwarantuje naszym klientom pewność, że urządzenie, które otrzymują jest sprawdzone i na pewno pokazuje wynik z dokładnością przewidzianą w specyfikacji. Alkomaty są kalibrowane w certyfikowanym, autoryzowanym laboratorium kalibracji.

Do każdego skalibrowanego alkomatu dodajemy również Świadectwo Kalibracji czyli dokument potwierdzający pomyślne skalibrowanie testera.

Na świadectwie profesjonalista z serwisu wskazuje wyniki kalibracji, a więc klient ma pełną informację o wskazaniach alkomatu.Pamiętaj, kalibracja odbywa się w największym w Polsce, profesjonalnym laboratorium alkomatów z wieloletnią tradycją w branży!

GRATIS !

Ustniki do alkomatu - 10 sztuk

Odpowiednie ustniki są niezbędne do korzystania z alkomatów ustnikowych nie tylko ze względu na higienę dlatego oprócz ustników dołączonych do każdego alkomatu, na tej aukcji dodatkowo dokładamy 10 sztuk oryginalnych ustników wielorazowego użytku gratis !

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl